Film promujący akcję „1% podatku”

Mieliśmy zaszczyt wraz Agencją Preria wyprodukować film promujący akcję ” 1% podatku” dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Głównym założeniem konceptu była kreatywna ilustracja stanu fizycznego i psychicznego w jakim żyją dzieci nieuleczalnie chore, które resztę życia spędzą w łóżku mając przed oczami tylko sufit. Zachęcamy do wsparcia akcji „Wypełnij mój świat kolorami. Pomóż póki jestem.”

Głównym założeniem konceptu pod nazwą „Wypełnij mój świat kolorami. Pomóż póki jestem” jest kreatywna ilustracja stanu fizycznego i psychicznego w jakim żyją dzieci oraz pokazanie w jaki sposób jakość ich życia rośnie wraz z zaangażowaniem fundacji. Artystycznym wyrazem tej kreacji jest subiekt w ujęciu filmowym, umożliwiający widzowi spojrzenie na świat oczyma fikcyjnej bohaterki – 10 letniej Zosi. Dzięki temu zabiegowi uniknęliśmy tak częstego w branży fundacyjnej epatowania wizerunkiem chorego dziecka. Świat czyli sufit pokoju naszej bohaterki pięknieje wraz z pojawianiem się kolejnych opiekunów z fundacji. Video ma kilka wersji czasowych, dopasowanych do potrzeb emisji (YT, FB, kino, tv). Materiał został zarejestrowany na green box, w ujęciu mastershot, aktorzy to oryginalni wolontariusze i pracownicy fundacji.

Więcej informacji pod adresem: www.jedenprocentdladzieci.pl

Dodaj komentarz