LOST CIRCUS VR

Poznaj tajemniczego Klauna i jego opuszczony cyrk. Czy dasz się zaprosić na emocjonujące nocne zwiedzanie? Jeśli wejdziesz do beczki na starym zardzewiałym wózku pchanym przez dziwacznego Klauna to przygotuj się na ekstremalne przeżycie. Odwiedzisz dawno opuszczone tajemnicze miejsce, staniesz oko w oko z tygrysem, przygotuj się także na atak przerośniętych pająków, wykaż się celnością na cyrkowej strzelnicy i uważaj na zamieszkujące tam dzikie zwierzęta…

„Lost Circus VR – The Prologue” to wstęp do nowopowstającej gry w technologii VR. Niesamowita dbałość o detale otoczenia pozwolą Ci realistycznie zanurzyć się mroczny klimat opuszczonego cyrku. Specjalnie skomponowana muzyka i otaczający rewelacyjny dźwięk 5.1 dodatkowo potęguje efekt nie raz przyprawiając o gęsia skórkę. Wysoka jakość tekstur 4K wspaniale wpływa na realizm odbioru nawet w najnowszych goglach o wysokiej rozdzielczości.

Pierwsza wersja naszej gry była zrealizowana dla parku rozrywki Global Village w Dubaju gdzie została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez wszystkich, którzy odważyli się odwiedzić opuszczony cyrk. „Lost Circus VR” to nietypowe, bardziej filmowe podejście do gier VR.

Już 24 kwietnia 2020 r. „Lost Circus VR -The Prologue” będzie dostępny na platformie STEAM dla graczy na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem licencji biznesowej dla parków rozrywki lub salonów gier video skontaktuj się z nami pod adresem: