Kajko i Kokosz – GENEZA. Wywiad z Januszem Christą

Dokument opowiadający o powstaniu kultowego komiksu Kajko i Kokosz. Materiał został realizowany w 2006 roku, dlatego jest niestety w jakości DVD, przy okazji prac nad krótkometrażową trójwymiarową ekranizacją Kajka i Kokosza. Jest to unikatowy i bardzo obszerny wywiad z Januszem Christą, który zazwyczaj stronił od wywiadów. Produkcja Virtual Magic.

czytaj więcej

Już 24 kwietnia 2020 r. „Lost Circus VR – The Prologue” będzie dostępny na platformie STEAM dla graczy na całym świecie

„Lost Circus VR – The Prologue” to wstęp do nowopowstającej gry w technologii VR. Niesamowita dbałość o detale otoczenia pozwolą Ci realistycznie zanurzyć się mroczny klimat opuszczonego cyrku. Specjalnie skomponowana muzyka i otaczający rewelacyjny dźwięk 5.1 dodatkowo potęguje efekt nie raz przyprawiając o gęsia skórkę. Wysoka jakość tekstur 4K wspaniale wpływa na realizm odbioru nawet

czytaj więcej

HYMN DLA ZWYCIĘZCY – ROBERT KUBICA

Z przyjemnością informujemy, że w naszym studio powstał teledysk wideo do tego wspaniałego utworu muzycznego autorstwa Sławomira Ruczkowskiego. Odpowiedzialny za montaż i animację był Daniel Zduńczyk a w obrazie wykorzystano ilustracje autorstwa Artura Gołębiowskiego.

czytaj więcej

Film promujący akcję „1% podatku”

Mieliśmy zaszczyt wraz Agencją Preria wyprodukować film promujący akcję ” 1% podatku” dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Głównym założeniem konceptu była kreatywna ilustracja stanu fizycznego i psychicznego w jakim żyją dzieci nieuleczalnie chore, które resztę życia spędzą w łóżku mając przed oczami tylko sufit. Zachęcamy do wsparcia akcji „Wypełnij mój świat kolorami. Pomóż póki

czytaj więcej

„Jak uratować mamę” w TVP1

Zbliżają się Święta i mamy dla Was świąteczny prezent! W drugi dzień Świąt (26.12) o godz. 9:00 na antenie TVP1 będzie miała miejsce telewizyjna premiera naszej bajki. Tak więc zapraszamy wszystkich z rana przed ekrany telewizorów! Wesołych Świąt !!! P.s. 9 rano, prawie jak Teleranek dawno temu;)

czytaj więcej

SCRAPBOOKING handmade by KI

Prezentujemy krótki dokument na temat SCRAPBOOKING’u. Bohaterką filmu jest Kinga Bednarz-Zabiegała pochodząca z Zakopanego, artystka, która technikę scrapbooking’u opanowała tak perfekcyjnie, że obecnie sama wyznacza nowe trendy w tej dziedzinie sztuki.

czytaj więcej